GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 11922029
nr 1192 2029
Vas
majolika. Höjd: 34 cm
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 juli 2018
kl 18:13:52
19/6 23:13:59
Majolika